Pradedantiesiams-Vaikinams

Go down

Pradedantiesiams-Vaikinams

Rašyti  funker on Kv. 01 05, 2012 1:00 am

Seksas su Šunimi

Tu norėjai kada su šunimi užsiimti seksu?Tai galima be problemų. Bet nepamiršk svarbiausio dalyko,šuo- ne žmogus. Toliau bus pateikti patarimai ,kaip tai padaryti.

Mano nuomone,kad bandyti užsiiminėti seksu su šunimi kuris yra mažesnis už labradoro veislės šunimis nėra prasmės. Be to neverta rinktis seksui koviniu veislių šunų,nes jums tai gali baigtis liūdnai.

Šuo turi sutikti seksui

Prisiminkite šia pirma ir svarbiausia taisyklę. Pakartosiu dar karta: šuo turi sutikti užsiimti su jumis seksu. Ir dar,jei tu nepripratinot jo su jumis užsiiminėti seksu nuo to momento kai jis lytiškai subrendo ir norite pabandyti seksą su juo pirma kartą,tai gali jums baigtis liūdnai. Geriausiai jei šunimi rūpiniesi pats ir užaugini jį nuo pat mažens.

Seksas su Kale

Kalė subręsta per 8-18 metų(tai priklauso nuo veislės). Kuo šuo stambesnis,tuo veliau jis subręsta. Kalė gali pastoti po 5-7 menstruacijos dienų. Po to prasideda periodas kai patinas 7 dienas eis iš proto nuo jos skleidžiamo kvapo ir darys viska,kad tik ją galėtu gauti. Veliau šita periodą pakeis vėl menstruacijos kuris truks 5-7 dienas. Po to kalė nurimsta ir ši ramybė trunka apie 6 mėnesius.

Iki pirmu menstruacijų nereikia savo šuniui skirti daug seksualinio pobūdžio dėmesio,minimum erotinio dėmesio. Tiesiog leiskite jai užaugti. Kad kalė priprastų prie jūsų padidėjusio dėmesio,glamonėkite jos kūną. Galima po truputi ir labai švelniai glamonėti zoną prie jos vaginos. Po truputi galima pereiti ir prie pačios vaginos,uždėti delną ant jos,bet neverta kol kas stimuliuoti jos klitoriaus. Mylėkite savo šunį iš tikro,suteikite jam daug šilumos ir dėmesio.

Per pirma menstruacijos ciklą,šuo bus liūdnas ir pesimistiškai nusiteikiąs. Atrodys,kad kalė neranda sau vietos. Pasistenkite su ja šituo metu būti šalia kaip draugas. Neleiskite,kad ji butu atiduoti patinui,nes kitaip nieko gero iš to nebus.

Kai tik praeis pirmas menstruacijos ciklas,tu nustebsi,kaip pasikeitė tavo meilužė. Jos įėjimas į vaginą padidės ir ji aktyviai kvies tave užsiimti su ja seksu,nuolat demonstruodama tau savo grožybes. O kai tik pagaus,kad ir nežymu tavo žvilgsni į jos pusę,pradės vizginti uodega. Žodžiu,atėjo laikas seksui su šunimi.

Nusirenkite. Galite pradėti nuo paprastu glamonių prie kuriu ji jau pripratusi. Palaipsniui pereikite prie spenelių. Jie dabar tapo didesni ir jautresni glamonėm. Galite skirti dėmesį zonai aplink jos vaginą,klitoriui. Glamonėkite ją labai švelniai. Kai ji pilnai susijaudins jos vagina taps labai drėgna,beveik šlapia. Kalė tiesiog maldaus,kad jūs jai suteiktumėte malonumą. Jokiu būdu tam nenaudokite savo varpos. Glamonėdami vaginą pabandykite į kyštį pirma viena pirštą,jei ji nesipriešins pabandykite du į kyštį. Bet jai jūs ją užgausi,padarysite ką nors blogo,ji gali išsigąsti ir jums nebe pavyks su ja užsiimti seksu.

Tai gi,glamonėjate jos lytines lupas ir klitoriu. Dabar lengvai įeikite į ją su vienu pirštu. Jei ji nelabai drėgna,panaudokite jai sudrėkinti savo seiles arba geli kurio pagrindą sudaro vanduo. Jokiu būdu nenaudokite geli ar lubrikanta kurie naudojami žmoniu sekse. Kai tavo piršto krumpliai,liesis su jos klitorium ji staigiai ir lyg purtoma lenks užpakalines letenas,lyg bandydama atsisėsti. Tai normalu. Lėtai ištraukite pirštą ir vėl pakartokite. Kalė turi pradėti judėti į taktą su tavo judesiais. Pagauk jos judesiu amplitude ir kai ji pritupia įeik į ją su pirštu giliau. Galite naudoti laisva ranka glamonėm,glamonėkite jos pilvą ir spenelius. Ji labai greitai taps jūsų vagina amžiams.

Jūs pajusite kai šuo baigs,nes vaginos lupos drebėdamos pradės susispausti ir kalė konvulsiškai laižys lupas. Stenkitės palaikyti jos malonumą taip ilgai kaip norite.,žaisdami su jos klitorium.

Šuo pripras prie tavo pirštų judesiu. Todėl ji taip pat šokinės ir ant tavo varpos kaip,ir ant piršto. Atkreipkite į tai dėmesį. Geriausiai,kad kalė stovėtu ant aukšto paviršiaus maždaug jūsų stovinčios varpos aukštyje. Įeiti į ją galite sau padėdami viena ranka,o kita prilaikydami kalytės kūną. Kai jūsų varpa bus kalės vaginoje,galite paimti rankomis ją už klubų ir nukreipti juos į savo kūno judesius.

Yra rekomendacija,kad pirma reikia privesti šunį prie orgazmo ir tik tada užsiimti su ja seksu,nes kitaip ji labai staigiai šokinės ant jūsų varpos ir ji dažnai iš jos iškris.

Nesigėdinkite kale dulkinti išvisų jėgų. Galite pamiršti,kad jūsų partnerė gali tapti nėščia,nes juk tai seksas su šunimi.

Kai tik abudu pajusite orgazmą,kalė tikriausiai taps labai žaisminga ir švelni,aišku jei jai tai patiko. Paglostykite ja atsidėkodami.

O dabar dėmesio siurprizas. Jūs tikriausiai galvojote,kad teks laukti 6 mėnesius,kol vėl galėsite užsiimti su ja seksu? Nieko panašaus. Buk laisvas ir mėgaukis seksu,nes kalė ir toliau priims seksą. Nors ji gali būti šiek tiek žiauresnė. Ir dar neverta jos versti užsiiminėti seksu,nes galite prarasti jos pasitikėjimą.

Bėja,jei bandysite užsiimti su ja seksu misionieriaus poza,tai jums nieko nesigaus. Tiesiog jos vagina būs labai nepatogiu kampu ir jūs negalėsite į ją įeiti.

Padarykite iš savo numylėtinės partnerė seksui ir jūsų malonumui nebus ribų.

funker

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-04-29
Age : 26
Miestas : utena

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Vaikinams

Rašyti  funker on Kv. 01 05, 2012 1:01 am

Šie patarimai skirti tiems kurie nori pabandyti seksą su kumele.

1. Susiraskite kumele : Pasakyti lengva,bet kartais sunkoka padaryti! Susiraskite tinkama kandidatūrą tarp vietiniu arkliu,susipažinkite su ja. Praleiskite kartu su ja kuo daugiau laiko,glostykite,užkariaukite kumeles pasitikėjimą,nes ir geriausia kumelė neleis svetimam žmogui kažko daugiau. Žodžiu susidraugaukite su ja.
2. Ar nori kumele? Ne visos,bet dauguma kumeliu neatsakys į jūsų meilės žaidimus jei pas jas nėra noro. Ciklas pas kumeles trunka nuo 20 iki 23 dienų (bet gali būti ir nuo 12 iki 30 dienų),o noras pas jas iš viso ciklo trunka 5-7 dienas,per kurias pas jas noras palaipsniui didėja iki pat ovuliacijos. Po 12 valandų,po ovuliacijos,kumelei dingsta noras 10-16 dienų,po ko (jei ji nepastojo,bet jums tai negresia) ciklas vėl pasikartoja. Daugumoj atveju kumele nedemonstruoja savo noro žmogui,jei aišku prieš tai ji nėra bandžiusi sekso su žmogumi. Geriausiai išsiaiškinti ar kumele nori gali padėti,žirgas-testuotojas,kuris pajutęs kumelę,pradės prunkšti,stotis piestu,lakstyti. Kumelė tuo metu pakele uodegą,pritupia ir šlapinasi. Ji taip pat sutraukinėja savo vaginos raumenis ir demonstruoja savo klitorių. Kumelių klitorius atrodo kaip žirgo galvutės kopija ir randasi apatinėje vaginos dalije. Dažniausiai kumele stovi ramiai,šiek tiek praskėtusi kojas,kol į ją neįeis.

Jei kumele suglaudžia ausis,kandžioja ir muša žirgą,tai tikriausiai pas ja nėra noro ir jums reiktu palaukti kito karto. Tiems kurie neturi žirgo-testuotojo,dar keli požymiai,kad ji nori:
A. Lytines lupos pabrinksta ir šiek tiek prasiveria,jei jas praskiesti,galima pamatyti,kad vagina vyšninės spalvos,o ne kaip įprastai ryškiai-rožinė. Be to jos tepimo bus daugiau nei įprasta.
B. Jaunos kumelės gali netgi atsiliepti į jūsų kvietimą,jei jūs gerai įsijausite į vaidmenį,uostysite jos pasturgali,prunkšite,''kandžiosite'' jos šonus,masažuokite jos lytinius organus. Galima ir atsargiai įvesti viena ar du pirštus. Jei ji nieko prieš tai reiškia,kad ji jau pasiruošusi. Bet jei ji kels triukšmą ar bandys nueiti,tai geriau palikti ja ramybėje. Kumelei ne iki jūsų,ir tęsti žaidimus su ja neverta,nes galite ja suerzinti,o gal net ir atstumti visam laikui. Jei jai patiko galima tęsti.
3. Atsargiai tęskite. Pirštais,liežuviu ar kita kūno vieta,kuri tenkins jūs abu,tęskite glamones,įeidami ir išeidami lėtai ir giliai. Aš pastebėjau,kad kumelių erogeninė zona-ne klitorius,o apatinė sienelė vaginos esanti 5-7 cm gilyje,joms labai patinka šios vietos masažas. Galima (atsargiai) įvesti ranka į vidų ir neskubant judinti ja,jaučiant jos šilta,drėgna ir minkšta putytę (mano kumelė labai tai MĖGSTA). Kai kumele labai nori tai pas ja būna gan daug vietos ir galima pasiekti galine vaginos sienele ir net gimdos kaklelį. Kuo labiau jūs sujaudinsite kumele tuo stipriau ji spaus jūsų ranka,savo vaginos raumenimis. Judėkite kartu su ja ir ji vis stipriau spaus jūsų ranka artėjant orgazmui (kai kuriuose knygose yra rašoma,kad kumelės JAUČIA orgazma). Iš dalies spaudimo jėga tokia kad gali išstumti jūsų ranka. Ne bandykite jos įkišti atgal,nes galite sužaloti kumele,tiesiok masažuokite įėjimą į vaginą,kol ji spaudžia vis stipriau ir stipriau. Šiuo momentu,mano kumele pradeda dūsauti į taktą su savo vaginos raumenų susitraukimu (tai skamba maždaug uuuf),kol nepasiekę kulminacijos,kuria lydi šlapinimasis ir natūralaus tepimo išsiskyrimas-nesušlapkite,jei aišku jūsų tai nesujaudina.


Paskutinį kartą redagavo funker, Pir. 01 23, 2012 11:07 pm. Redaguota 1 kartą

funker

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-04-29
Age : 26
Miestas : utena

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Vaikinams

Rašyti  Zoonasss on Pir. 01 23, 2012 4:14 pm

funker rašo:Šie patarimai skirti tiems kurie nori pabandyti seksą su kumele.

<...>
Patiems smalsiausiems. Paprastai aš savo kumele privedu prie orgazmo su ranka,o po to pats užsilipu ant jos ir viska pabaigiu. Kai ji suspaudžia varpą tai būna tiesiog nuostabu. Ji nuostabiai valdo raumenis.
Pabaigus,kumele dažniausiai pasitraukia į šoną pailsėti,po penkių minučių ji vėl pasiruošusi. Pabaigai pasakysiu,kad neverta elgtis tokia schema ''įkišau-ištraukiau-pabėgau'',po sekso,paglostykite,pakalbinkite kumele ir kita karta ji sutiks jūs dar švelniau.

Funker, kiek cia Tavo asmenines patirties?

Zoonasss

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2010-01-19

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Vaikinams

Rašyti  funker on Pir. 01 23, 2012 11:08 pm

Zoonasss rašo:
funker rašo:Šie patarimai skirti tiems kurie nori pabandyti seksą su kumele.

<...>
Patiems smalsiausiems. Paprastai aš savo kumele privedu prie orgazmo su ranka,o po to pats užsilipu ant jos ir viska pabaigiu. Kai ji suspaudžia varpą tai būna tiesiog nuostabu. Ji nuostabiai valdo raumenis.
Pabaigus,kumele dažniausiai pasitraukia į šoną pailsėti,po penkių minučių ji vėl pasiruošusi. Pabaigai pasakysiu,kad neverta elgtis tokia schema ''įkišau-ištraukiau-pabėgau'',po sekso,paglostykite,pakalbinkite kumele ir kita karta ji sutiks jūs dar švelniau.

Funker, kiek cia Tavo asmenines patirties?

cia ne mano patirtis as tesiog nukopijavau is kito forumo tesiog norejau pasidalinti Smile

funker

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-04-29
Age : 26
Miestas : utena

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Vaikinams

Rašyti  Zoonasss on Pir. 01 23, 2012 11:14 pm

funker rašo:
Zoonasss rašo:
funker rašo:Šie patarimai skirti tiems kurie nori pabandyti seksą su kumele.

<...>
Patiems smalsiausiems. Paprastai aš savo kumele privedu prie orgazmo su ranka,o po to pats užsilipu ant jos ir viska pabaigiu. Kai ji suspaudžia varpą tai būna tiesiog nuostabu. Ji nuostabiai valdo raumenis.
Pabaigus,kumele dažniausiai pasitraukia į šoną pailsėti,po penkių minučių ji vėl pasiruošusi. Pabaigai pasakysiu,kad neverta elgtis tokia schema ''įkišau-ištraukiau-pabėgau'',po sekso,paglostykite,pakalbinkite kumele ir kita karta ji sutiks jūs dar švelniau.

Funker, kiek cia Tavo asmenines patirties?

cia ne mano patirtis as tesiog nukopijavau is kito forumo tesiog norejau pasidalinti Smile

na, dekui nors ir uz tai Smile O Tavoji patirtis? Prasom pasidalinti Smile

Zoonasss

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2010-01-19

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Vaikinams

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume