Pradedantiesiams-Merginom

Go down

Pradedantiesiams-Merginom

Rašyti  funker on Kv. 01 05, 2012 1:02 am

Sveiki,šita vadovą kaip užsiimti su šunimi seksu radau vienam rusiškam forume ir nutariau jį išversti ir pateikti savo forume. Jis skirtas merginom ir moterims kurios nori pabandyti su šuniu,bet nežino kaip,ir toms kurios jau bandė,bet nori daugiau sužinoti apie tai ir pajusti kuo didesni malonumą.
Šio vadovo autorė laiko save eksperte,kadangi jau apie dvidešimt metų užsiiminėja seksu su šunimi ir yra daug ką mėginusi šitoj srityje. Vadovas suskirstytas į trys dalys: Oralinis seksas,vagininis seksas ir analinis. Toliau bus vadovo vertimas,todėl tekstas bus toks koks buvo pateiktas ten.

ORALINIS SEKSAS SU ŠNIMI

Fūū,pasikasite jūs? Nesakykite to iškart. Oralinis seksas tai gatvė su dvipusiu eismu,dauguma šunų praleis su jumis daugiau laiko užsiiminėjant nuostabiu,oraliniu seksu,nei vyras. Šuns liežuvis yra daug ilgesnis ir gali pasiekti dauguma vietų kuriu vyras negali arba glamonėti. Šuns liežuvis padengtas tūkstančiais mažų gumbelių,kuriuos jūs pajusite kai jis laižys klitorių,pajausite neapsakoma malonumą apie kurio egzistavimą net nesvajojote. Ar dauguma jūsų turėjo vyrų kurie darė jums analingusą? Galiu kirsti lažybų,kad ne dauguma,o pas šunys tokiu problemų nėra ir jei jūs niekada nejautėte kai liežuvis juda nuo pat apačios,per visa ilgi,iki pat jūsų skylutės,tai tada jūs netekote kažko tikrai nuostabaus.

Keletas geru pozų jums,jei nutarėte tai pabandyti. Jei norite išbandyti tik oralini/vaginalini,tai tada aš žinau pozą kuri tam labai tinka tam. Atsisėskite ant lovos krašto ir kiek galit plačiau praskieskite kojas. Tada gulkitės atbula ant lovos krašto,kelkite kojas aukštyn ir uždekite ant lovos krašto. Tai pilnai atvers jūsų klitorių,lūpas ir vaginą jo liežuviui.

Toms kurios nori daugiau,bet nori apsisaugoti nuo šuns bandymo ant jūsų užsilipti,labiausiai tinka poza gulint ant šono. Pasidėkite pagalvę ar koki minkšta paklotą ir atsigulkite ant šono,po to jums teliks šiek tiek pakelti koją ir šuo galės pasiekti jūsų vaginą ir tarpvietę.

Toms kurios nori pajusti maksimalu malonumą,jums teks pilnai leisti jam prieiti prie jūsų kūno. Tai įmanoma tik tada kai jūs stovite ant keturių ( šuniuko poza ). Dabar aš žinau,kad stovint tokioj pozoj daugiau nei kelias minutes,pradedate jaustis ne patogiai visais atžvilgiais,bet aš žinau būdą,kad jaustumėte maksimalu malonumą ir jaustumėtės komfortiškai. Atsistokite ant kelių prie lovos krašto,gulkitės veidu žemin ant lovos,o jūsų kojos tuo metu lieka ant žemės. Tada praskieskite kojas taip plačiai kaip tik sugebėsite,leisdama jam pilnai prie jūsų prieiti. Atsiminkite viena svarbu dalyką,kai rinksitės pozą,jei nenorite,kad šuo ant jūsų užsiliptu,nesirinkite šitos pozos.

Dabar kai aptarėme visus tuos nuostabius dalykus kuriuos mums gali suteikti šuo su savo liežuvių,dabar pakalbėkime apie tai ką mes galim malonaus jam padaryti. Aš gerai žinau,kad ne dauguma jūsų pagalvotu apie tai,kad paimti šuns varpą į burną,jau nekalbant apie tai,kad realiai padaryti. Žinau,yra daug argumentų kodėl nereiktu to daryti,kažkas tokio būtu: neva jis plaukuotame maišelyje,jis purvinas ir panašiai. Pasak daktarų ir veterinarų,su kuriais aš bendravau,šuns varpa yra trys kartus švaresnė nei vyro. Šuo kiekviena dieną praleis daug laiko ją valant,kiek daug pažįstate vyrų,kurie taip darytu? Bet jei jūs vis dėlto,jaučiate,kad jūs to negalėsite to padaryti,tai nesijaudinkite,nes kai kurios moterys ir vyrams to nedaro.

Jei jūs jau nutarėte tai išmėginti,tai leiskite jums patarti,kad bus geriau jei jūs sugebėsite mėgautis tuo ką ruošiatės daryti. Aš supratau,kad nedidelė savęs pačios stimuliacija čiulpimo metu,sukelia daug erotiniu fantazijų.

Dauguma šunų su dideliu džiaugsmu leis jums pas juos paimti į burną ir šitam dalykui egzistuoja daug pozų kuriuose galima tai padaryti. Toms kurios,dar tik nesenai susidomėjo seksu su šuniu ir nervinasi nežinodamos kaip reiks tai daryti,aš rekomenduoju paguldyti šunį ant šono ir atsigulti šalia jo. Taip galėsite pilnai kontroliuoti jo varpą ir visa procesą. Toms kurios nori pabandyti kažką labiau drąsesnio,aš siūlau jums atsigulti ant nugaros,pasidėti po galva nedidele pagalvę,o šunį pastatyti virš savęs taip,kad jo varpa galėtu pasiekti jūsų burną. Galiu pasakyti,kad ši poza tinka tik tikrai drąsioms merginoms,nes kai jūs jam čiulpsite,jis gali pradėti dulkinti jūsų burną ir jūs turite būti pasiruošusios tam jei tai atsitiktu.

Prieš tai,kai papasakosiu geriausia metodą kaip paimti pas šunį į burną,norėčiau atkreipti dėmesį į vieną dalyką. Daugumai vyru patinka kai jų kiaušidės yra glostomos oralinio sekso metu,o šunims tai retai patinka. Prieš tai kai imsitės kokiu nors seksualiniu veiksmų su šuniu,palieskite jo varpą ir kiaušides,kad sužinotumėte,ar jam tai patinka,ar ne.

Toliau,ką mes darysime,tai atsistosime į tą pozą,kuri mums labiausiai patinka ir pabandysim jį sujaudinti. Aš pastebėjau,kad geriausias būdas šunį sujaudinti,tai glostyti jo varpą per apvalkalą iki tol kol ji nepradės didėti ir neišlis laukan. Kai tik jį išlis mažiausiai apie 2cm iš savo apvalkalo jūs turite švelniai paimti ją į burną. Kai lūpomis pradėsit judėti per jo varpą pirmyn ir atgal,tai ir toliau rankomis,švelniai glostykite jo varpą. Kai jūs tai darysite jo varpą pradės didėti tol,kol pasieks pilna erekciją. Kol jūs lūpomis glamonėjate šuns varpą,pasistenkite uždėti liežuvio galą,ant jo varpos galvutėje esančios įdubos,tai jam padės greičiau pasiekti viršūnę. Kai šuo pradės artėti prie orgazmo jūs pastebėsite,kad jo varpos pagrindas pradės stipriai pūstis,šitas išsipūtimas vadinamas knot (mazgas,toliau bus naudojamas terminas knot). Šitas knot,naudojamas tam,kad varpą laikytųsi patelės vaginoje iki tol kol šuo pilnai neišleis savo sėklos. Jei toliau apžiūrinėsit jį tai galite pastebėti jo varpos ir knot'o dydį. Vidutinio dydžio šuns varpa erekcijos metu siekia nuo 13 iki 17 cm ilgio,o apimtis būna nuo 4 iki 5 cm storio. Šuns kurio varpą yra 13 cm ilgio ir 4cm pločio,knot'as gali būti 5cm ilgio ir 10cm pločio. Šunis skiriasi nuo daugumos žinduolių,nuo tada kai varpa dar tik pradeda ketėti ir iki tol kol nepradės minkštėti,šuo išleidinės kelių sudėčių spermos skystį. Iš pradžių tai bus švarus ir skaidrus skystis,atliekantis panašia funkciją kaip ir luprikantas,kad knot'as galėtu laisvai judėti vaginoje. Kai pas šunį pilna erekcija,tada jis pradeda leisti tikra spermą,jūs galėsite pasakyti,kai tai prasidės,nes šuns sperma tada pradeda darytis sūroko skonio. Jūs turite suprasti,kad šuns sperma niekada nebus tokia tiršta,kaip pas vyrus,bet užtat jos bus dvigubai daugiau.

VAGININIS SEKSAS SU ŠUNIMI

Senas geras pasidulkinimas,ką čia daugiau be pridursi,bet iš tikrųjų tai ne visai tiesa. Yra keli dalykai,kurie nebūdingi mylintis su vyru,vienas iš jų yra tai,kad jūs nepastosite nuo šuns. Kai manęs klausia,kaip pirma kartą reik pasimylėti su šunimi,aš rekomenduoju,kad šalia butu žmogus kuris jums galėtu padėti. Aš žinau,kad dažnai tai neįmanoma dėl įvairiu priežasčių.

Šitoj mano pasakojimo vietoj,kiek aš suprantu,kad jūs ruošiatės bendrauti su dideliu šunimi (apie 30kg.) ir be kito žmogaus pagalbos. Aš busiu jūsų kompanionė ir jūs mintyse galite įsivaizduoti,kad aš šalia. Iš pradžių pakalbėsim apie tai,kaip tuo užsiiminėsime. Yra dvi pagrindinės pozos,''šuniuku'' t.y. stovint ant keturių ir paprasta gulint ant nugaros. Jei jūs pasirinksite pozą ant nugaros,tai jūs galėsite visą laiką kontroliuoti,kad knot'as nepatektu į jūs.

Jūs norite pabandyti ant nugaros. Atsisėskite ant krėslo krašto (arba kedės),pasitieskite po savim rankšluostį,kad neišteptumėte krėslo savo sultimis,jūsų užpakaliukas ant pačio krašto,kojos maksimaliai pražerktos. Prieina jūsų numylėtinis,jis mato jūsų šilta ir drėgna skylutę ir pradeda uostyti ir laižyti ją. Pakelkite jo priekines letenas ir uždekite ant krėslo,o jo kūnas turi būti tarp jūsų kojų. Paimkite jo maišelį į rankas ir pradėkite glostyti,kai jis pradės pampti ir ilgėti prisitraukite jo galiuką prie savęs. Jis pajus jūsų drėgmę ir šilumą,ir pradės jūs dulkinti,pradžių lėtai,o po to vis greičiau iki tol kol pajusite jo knot'ą savyje. Jo skystis lėtai pripildys jūs ir jūs pasieksite viršūnę.

Jei leisite jam palikti jumyse savo knot'ą,tai būsite su juo surankita 15-20 min.,bet pasitaiko kad tai tesėsi iki 45min. Didžiausias privalumas pozos ant nugaros yra tai,kad jei nenorite,kad knot'as jumyse,beveik visada tai kontroliuoti laikydama ji rankoje. Aš pastebėjau,kad didžiausias pasitenkinimas būna tada kai aš palieku knot'ą savyje. Aš visada stengiuosi,kai mylimės,savo meilužio kno'tą palikti savyje.

''Šuniuko'' poza tai tik tokia poza kai jūs su juo stovite ant visu keturių. Ši poza leis jums pajausti visa malonumą nuo sekso su jūsų meilužiu. Skyriuje ''Oralinis seksas'' tai paskutinė poza kuria aš aprašiau ir tai ta poza kuria aš jums rekomenduoju. Nežiūrint į tai vis dėlto padarykite keletą pakeitimu toje pozoj,kūno padėti ant lovos. Rekomenduojama,kad jūsų kūnas ne tiesiog gulėtu ant lovos. Savo bamba naudokite kaip orientyrą. Kad butumete reikiamoje pozicijoje,pasistenkite,kad jūsų bamba butu vienoj padėti su lovos kraštu. Dabar kai mes esame komfortiškoj ir patogioj pozicijoje,mes pasiruošusios priimti jūsų meilužį,o štai ir jis. Iš pradžių jis jūs apuostys,po to pradės laižyti ir tada kai jis jūs apuostys ir paragaus bandys ant jūsų užsilipti. Užsilipęs ant jūsų,jis pradės daryti stumiamuosius judesius,bandydamas pataikyti savo varpą į jūsų vaginą,jei jam tai yra naujas dalykas,tai jūs turėsite jam padėti,nukreipdama jo varpą ten kur ji turi įeiti,visa kita jis padarys pats. Toliau jis judės vis greičiau ir greičiau iki tol kol pajusite,kad jo knot'as išpampo ir pradėjo trintis į jūsų lupas. Šituo metu jūs turite priimti sprendimą ar norite,kad knot'as liktu jumyse,ar ne. Jei nutarėte,kad norite tai tiesiog pilnai atsipalaiduokite ir leiskite jam slidinėti viduje. Jei nenorite,jūs turite pasistengti,ranka pasiekti savo užpakalį ir sugriebti jo knot'ą,kad jis į jūs neįeitu. Dėmesio,,jei jūs pasirinkote šia pozą ir nenorite,kad knot'as liktu jumyse,tai supraskite,kad ne visada galėsite tai pasiekti. Jei knot'as jumyse jūs PRIVALOTE palaukti iki tol kol jis nesuminkštės. Aš nerekomenduoju bandyti knot'ą ištraukti,na nebent pas jūs vagina yra plati,nes kitu atveju bandydami jį ištraukti galite būti traumuota ir susižaloti. Taigi jei jums atsirado abejonių dėl viso šito,aš rekomenduoju naudoti poza ant nugaros.

Ir taip mes dabar santykiaujame ir jo knot'as toliau pampsta jūsų viduje,ir jūs jaučiate jo šiluma savyje. Man pasakojo,kad šuns kūno temperatūra aukštesnė nei žmogaus ir sperma daug šiltesnė,ir kai jis baigia giliai jumyse,jūs tai galite jausti jos šilumą. Jo knot'as dabar pilnai padidėjo,jo sperma išsiliejo jumyse ir susimaišė su jūsų sultimis ir tad pajuntate,kad jo knot'as pradėjo pulsuoti. Aš pastebėjau,kad kai aš tai darau ''šuniuko'' pozoj,jo knot'as pradeda stipriai pulsuoti mano vaginos viduje ir stimuliuoja vidines klitorio sieneles ir tai priverčia pasiekti neįsivaizduojamas malonumo aukštumas. Kai tai vyko,aš pasiekiau net iki septiniu orgazmų iš eilės.

ANALINIS SEKSAS SU ŠUNIM

Jūs tikriausiai vėl pasakysite fūūūū,bet palaukite tik viena minute. Šitas skirtas jums moterys,kurios pabandėte prieš tai aprašytus skyrius ir norite daugiau.

Prieš tai,kai leisti jūsų numylėtiniui užlipti ant jūsų su tikslu,analinis seksas,turite žinoti keletą dalykų. Jūs turite būti jau bandžiusios analini seksą,turiu omeny,kad jums nesukels problemų priimti vyriška varpą į savo anusą. Jūs ne visada galėsite atlikti įvedimą,bet jei jums pavyko,turite būti pasiruošusios,kad šuns knot'as gali atsidurti jumyse. Jei dabar vis dar norite pabandyti,tai tada pirmyn.

Ieškodama geros pozos analiniam seksui su vyrų ar su šunimi,aš išbandžiau daug pozų ir tinkamu,ir nelabai tinkamu. Geriausia poza-tai modifikuota poza ''šuniuku''. Kad atsistoti į šią pozą,jūs turite rasti erdve vietą,žinoma konfidencialia,namie ar kur nors kitur,pakloti ant žemes koki kilimėlį ar kažką panašaus,kad jums butu minkšta stovėti ant kelių. Atsiklaupkite ant kelių ir atsistokite į įprasta pozą ''šuniuku''. Kad teisingai atsistoti į teisinga poza,jums reikia atstatyti kelius priekį ir po to prisitraukti juos arčiau pilvo. Dabar turite būti tokioj pozoj,kai priekinės kūno dalis remiasi į alkūnes. Puiku,dabar jūs stovite teisingoje pozoje,beja dar keli dalykai kuriuos turite žinoti prieš pakviesdamos savo meilužį. Yra šiokia tokia problema su patepimu,kuri turi būti išspresta,nes kitaip traumuosite save. Aš pastebėjau,kad tokie natūralus produktai,kaip alyvų ar kukurūzų aliejus puikiai tinka ir nepakenks jūsų meilužiui. NIEKADA nenaudokite vazelino ar į jį panašiu produktų,nes tai gali pakenkti jūsų šuniui,o gal net ir dar baisiau. Ir taip mes jau žinome,su kuo reikia pasitepti. Tiesiog ištepti analine anga neužtenka,jūs turite gerai ištepti tiek paviršiuje,tiek ir viduje. Tepimas išorėje nekelia problemų,todėl šia temą paliksiu kitam kartui. Jei aš ištepu viduje taip pat gerai kaip ir išorėje,aš nejaučiu jokio diskomforto. Aš tam naudoju didele pipetę,beveik pilnai pripildyta aliejaus,išvirkščiu pipetes tūrini sau į vidų,po to įvedu ten savo pirštą ir ištepu sfinkterį.

Nuostabu dabar jūs pasiruošusios,viduje viskas sutepta,stovite reikiamoje pozoje ir jūsų numylėtinis čia. Jūs turite ištepti analine anga ir viska aplink ja. Po to kai šuo užsilips ant jūsų,jums tikriausiai teks jam padėti patekti į jūs. Įėjęs į jūs jis judės taip pat kaip ir per vaginalini seksą. Dėl knot'o,laikykitės tokiu pat saugumo priemonių kaip ir per vaginalini seksą. Aš nerekomenduoju tom kurios dar tik pradėjo,bandyti palikti knot'ą savyje. Jei analines stimuliacijos neužtenka,galite pabandyti masturbuotis,kol jis jumyse. Vienintelis būdas pasiekti didesni malonumą,tai į vaginą įvesti vibratorių.

funker

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-04-29
Age : 26
Miestas : utena

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Merginom

Rašyti  funker on Kv. 01 05, 2012 1:03 am

Šitie patarimai buvo rasti internete ir čia pateiktas jų vertimas.

PATARIMAI SEKSUI SU ARKLIU

Ilgalaikis domėjimasis zooseksu suteikė man nuostabia patirti ir sužinojau kai kurias paslaptys. Aš mielu noru pasidalinsiu su jumis savo pasiekimais šitoj sferoj. Visu pirma,visi žirgai visa laiką dirba burna,tai kažką kramto,žiaumoja,gali net netyčia įkasti. Tokie įkandimai sako apie tai,kad jie yra seksualiai aktyvus ir pasiruošia santykiauti.
Laimei nuo šio įpročio galima atpratinti. Bet daryti tai reikia kaip galima anksčiau,geriausiai pradėti dar nuo mažu dienų. Sunkiausiai suvilioti ir išmokyti tuos žirgus kurie jau santykiavo su kumelėm. Geriausias variantas tai izoliuoti žirgą nuo to laiko,kai jis nustojo gerti motinos pieną. Jis augs jums matant ir pasitikės jumis. Neturėdamas priėjimo prie kumelių vaginų,jis su mielu noru (kai pas ji hormonai žaisti pradės) ''išsikraus'' su žmogumi. Tokiu atveju jis pripras lytiniams santykiams su jumis ir bus tam pasiruošęs visa laiką. Žirgas kuris jau santykiavo su kumelę,ne visada gali pasiekti orgazmą mylėdamasis su žmogumi. Todėl zoofilės tenkina savo galingus meilužius oraliniu būdu. Foto,kur mergina čiulpe arkliui,nieko jums nepapasakos apie tikrus pojūčius. Pajausti tikra malonumą nuo šito veiksmo galima tik tada,jei iš tikro mylite savo žirgą. Švelniai glamonėdami,patenkindami jį įvairiais būdais,su laiku tapsite jam geidžiamiausiu sekso objektu.

Sekse su arkliu labai svarbu yra jo susijaudinimas. Labiausiai jį užveda kumelės putytės kvapas. Jei jus sugebėsite gauti ši kvapą,galima butu sakyti,kad puse darbo padaryta. Sudrėkinkite jame du savo pirštus ir duokite juos žirgui pauostyti,tuo jus pasieksite pilna jo susijaudinimą. Kartu su tuo reikia glostyti jo kaklą ir kalbėti su juo švelniai ir tyliai. Tuo momentu jis supras ko jus iš jo norite ir bus pasiruošęs seksui. Toliau,lengvai glostykite jam pilvą palaipsniui artėdami prie jo varpos. Bet šiuo momentu reikia būti labai atsargiai ir stebėti kiekviena arklio judesį. Bukite pasiruošusios bet kuriuo momentu atšokti,jei žirgas paleis į darbą kanopas.

Kai pajausite,kad jis nusiramino ir pasiruošęs tolimesniems santykiams,galite švelniai paimti į rankas jo pasididžiavimą ir švelniai ji glostyti. Jus suteiksite žirgui daug malonumo jei jo varpą stimuliuosite su burna. Jei savo arklį auklėjote nuo mažens,tai tikriausiai jau išmokėte jį tam tikros komandos. Seksas su arkliu prasideda nuo ritualo kuri jūs jam įskiepijote. Jei dar šito nepadarėte,tai pradekite dabar ji pratinti prie šito. Toks signalas jums abiem palengvins seksualini gyvenimą. Patikėkite,apmokymai daro stebuklą. Seksui su arkliu jus visiškai pasiruošusios. Prie viso šito,dar noriu pridėti kai kuriuos patarimus kurie jums pravers ateityje.

Sekso su gyvūnais nebandžiusios merginos,ši informacija jums. Svarbiausia,nebandykite su arkliu užsiimti vaginaliniu ar analiniu seksu jei neesate bandžiusi sekso su šunimi. Kaip minimum jumyse turi būti pabuvojęs,didelio šuns penis,kad galetumėt priimti į save dideli arklio kotą. Jei jūsų vaginos dydis neleidžia jums įkišti į vidų jūsų rankos,tai pagalvokite kas bus jei į jūs įeis milžiniška arklio varpa. Jį viska pas jūs sudraskys ir jums teks kreiptis į gydytojus. Bet galima surasti žirgą pagal save. Jūs galite pabandyti su poniu,asilu arba su mažu arkliu,jie temperamentu niekuo nenusileidžia dideliems arkliams. Mylėkite savo arklį,suteikite jam kuo dažniau malonumą ir turėsite nuostabu meilužį.

ARKLIO VARPA

Pilnos erekcijos metu,arklio varpa sieke apie 60cm,bet būna egzemplioriai ir didesni. Diametras irgi nemažas,apie 15cm,bet einant link galvutes sumažėja iki 5-6cm. Tai gamtos sugalvota tam,kad arklys galėtu švelniai ir minkštai įeiti į savo partnerės putytę. Zoofilės pasinaudojo šia gamtos idėja. Po to kai porelė pasiekė kulminacija iš žirgo organo išbėga šiek tiek daugiau nei stiklinė spermos. Spermos išsiliejimo metu,žirgo uodega pasikelia ir jo varpa įeina giliau. Arklio sperma malonaus skonio,ne karti,ja galima ramiai nuriti,be diskomforto.

SEKSAS SU ŽIRGU

Visu pirma reik suprasti,kad žirgas yra daug didesnis nei šuo. Jei nesisaugoti tai galima gauti trauma ir sužalojimų. Todėl prieš bandant pradėti seksą su arklių reik su juo susidraugauti. Gyvūnas turi jumis pasitikėti,nes kitaip nieko nesigaus.

Susiraskite arklį,geriausia išsirinkti vieta kurioje niekas jūsų nematys ir negirdės,nes gali būti nemalonumų jei jūs kas nors pamatys. Iš pradžių leiskite gyvūnui patyrinėti jus,susipažinti su jumis. Po to kai žirgas jus apuostys,paglostykite jį,pakalbinkite. Taip pat reiktu su savimi turėti diržą ar virvę su kuria galėtumėte arklį pririšti prie ko nors patikimo,nes susijaudinęs gyvūnas gali pradėti stotis piestu ir spardytis.

Glostykite žirgą švelniai,palaipsniui nuo kaklo judėkite link jo genetalijų. Šiuo metu jis gali pradėti nervintis,bet nebijokite,tiesiog laikykitės arčiau jo ir toliau nuo jo kanopų,jei jis sumastys spardytis. Jei gyvūnui toks rodomas dėmėsis ne patiks,pasitraukite nuo jo ir pabandykite vėl,šiek tiek veliau. Ant arklio varpos ,jei jis laikomas veisimui,gali būti smegmos kuri yra neskani ir netinka tepimui. Todėl ją geriau nuplauti šiltu vandeniu. Kai viska nuplausite galite panaudoti specialiu lubrikantą. Efektyviausia tai tęsti glamones iki tol,kol neįsitikinsite,kad arklio varpa pilnai pasistojo. Tik tada pereikite prie jo galvutės glamonių. Pabandykite ją pačiulpti,jums tai tikriausiai gali patikti. Lėtai spauskite vapos galvute,kol arklys nepradės stumiamuosius judesius. Tada į darbą paleiskite savo vaizduotę kuri jau tikriausiai bus labai įaudrinta. Jei jūs galite į save priimti tokius dydžius tai tada drąsiai prisitaikykite prie arklio ir įveskite į vaginą ar anusą arklio varpa. Turėkite omeny,kai žirgas baigę tai jo galvutė išpampsta iki kumščio dydžio. Tuo pat metu spermos išsilieja apie puse stiklinės ir ji iššauna apie pusantro metro. Tai gi jei nutarėte žirgą patenkinti oraliniu būdu,tai saugokitės,kad nepaspringtumėte.

Jei nutarėte užsiimti su arkliu vaginaliniu seksu,jums prireiks ilgo suolo ant kurio galėsite atsigulti ir įsivesti į vaginą arklio varpą.

funker

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-04-29
Age : 26
Miestas : utena

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Labas

Rašyti  Giedriuska on Kv. 05 15, 2014 7:03 pm

Labas,as turiu dydeli suni doga,ir as susirasineju su keliom panom,kurios noretu pasimileti su mano suniuku, mano suo dvieju metu amziaus,bet jis dar moters nebandes,gal ka patarsi?
Giedriuska
Giedriuska

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2014-05-15
Age : 36
Miestas : Dublin

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Merginom

Rašyti  zoosex1 on Kv. 05 15, 2014 7:47 pm

tiesiog susitik su tom panom ir manau apmokysit ta suni nesunkiai

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2013-03-17

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

tu vyras,ar moteris?

Rašyti  Giedriuska on Kv. 05 15, 2014 8:11 pm

tu bandei nors karta?
Giedriuska
Giedriuska

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2014-05-15
Age : 36
Miestas : Dublin

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Merginom

Rašyti  meningitas on Kv. 05 15, 2014 8:18 pm

Giedriuska rašo: mano suo dvieju metu amziaus,bet jis dar moters nebandes
tai tavo šuniui dar ne viskas prarasta, nes 99 proc. šunų taip ir nudvesia mergos nebandę. Panašu, kad ir pats mergos nebandęs, ne tik tavo šuo. ir amžiaus gal tik trupučiu daugiau negu tamstos šuniui, nepyk  Laughing 
nesuprantu ko tu nori: ar mergos, kuri atsigultu po šunim, ar kad šuo papistų merginą? man regis pats parašei bile ką, nes nematau problemos. jei yra mergos, kurios nori, tai kokios problemos? bijai kad šuva netratins, ar kad šuva visiems išpasakos apie jūsų orgijas???  Laughing  Laughing 

meningitas

Pranešimų skaičius : 95
Join date : 2009-12-31

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

as bijau kad suo nesugebes

Rašyti  Giedriuska on Kv. 05 15, 2014 10:17 pm

apie mane klaidingai galvoji,as vedes, bet as bijau,kad su panom susitiksiu,o suo paves
Giedriuska
Giedriuska

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2014-05-15
Age : 36
Miestas : Dublin

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Merginom

Rašyti  zoosex1 on Pen. 05 16, 2014 3:27 am

uzvesi ta suni ir pratratins ta merga nemanau kad bedu kiltu

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2013-03-17

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Merginom

Rašyti  meningitas on Pen. 05 16, 2014 3:20 pm

Giedriuska rašo: bijau, kad su panom susitiksiu, o suo paves
teisingai yra pasakyta, kad užvest - čia jau šeimininko reikalas.
ir vėl būsiu priekabus: ką pats žinot apie šuns sexualinius polinkius? gal jis iš viso nemoka pist (atsiprašau už tiesmukiškumą)? kaip jis priima pašalinius žmones? ar linkes eiti su jais į kontaktą? čia gi ne vibratorius, šuva turi jaustis komfortiškai.
ar įsivaizduoji kaip atrodys ta sueitis su moterim? jei manot, kad ji parodys liaškas ir šuo nuo to užsives - klysti ir net nepradėk to. ar merga yra pasirengusi pati malonint tamstos šunį, iki to kol įsileis į vidų?
Klausimai, klausimai............ sakyčiau Dievas be reikalo Jums davė šunį, gal paskolinkite jį tiems, kurie mokės ir žinos ką su juo daryti  Laughing

meningitas

Pranešimų skaičius : 95
Join date : 2009-12-31

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

galeciau paskolinti

Rašyti  Giedriuska on Tr. 05 21, 2014 3:51 am

jai kokia pana parasytu,ir paskolinciau suni
Giedriuska
Giedriuska

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2014-05-15
Age : 36
Miestas : Dublin

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pradedantiesiams-Merginom

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume