šuns pisimo subtilybės

Go down

šuns pisimo subtilybės

Rašyti  meningitas on Kv. 12 31, 2009 9:03 pm

,,,,,,,,


Paskutinį kartą redagavo meningitas, Pir. 03 20, 2017 5:14 am. Redaguota 1 kartą

meningitas

Pranešimų skaičius : 95
Join date : 2009-12-31

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: šuns pisimo subtilybės

Rašyti  Savas on Kv. 01 07, 2010 5:30 pm

meningitas rašo:nematau čia reikalo kuklintis, bet esu pervaręs savo varpa nemažai keturkojų. tame tarpe ir šunų - kalių ir patinų.
kalę daryti yra gerai, kad ji rujoja, aišku reikia pasirinkti tinkamo dydžio, jau gimdžiusią. rujos metu darant yra nerealus jausmas, toks, kad įleidus ten varpą jausmas toks, lyg siurbtų, trauktų į save. įspūdžiai nepakartojami. tačiau su kalėm yra dar tokie nemalonumai, kad prie pizes yra tokie šeriukai, kurie šiek tiek bado gaktą. bent man taip buvo, na čia matyt nuo veislės priklauso.
varyti į šikną tinka ir kalę ir patiną, tik vėl tas pats - reikia pasirinkti ne per mažos veislės, kad nesužaloti. iš esmės galioja tokia taisyklė: reikia atskirti ar šuva laužosi, kaprizus rodo, ar jam tikrai skauda. Jei skauda - nebūkit svolačiais ir nekankinkite, geriau raskite sau kitą pasitenkinimo objektą. Jei laužosi ar rodo kaprizus - tai priklauso tik nuo laiko, kada įpras. reikia pradėti nuo mažų daiktų kaišiojimo, suteptas aliejumi pirštas, paskui kai sulenda du suglausti pirštai - vadinasi galima varyti. tik čia demesio! jei šuva šeriamas kokiais nors kaulais gali būti kad varant atsiremsite pimpalu į jo š... ir bus nemalonūs pajūčiai. todėl geriau iš karto, jei tai jūsų šuo, padarykite jam mažą klizmą, kad atliktų reikalą ir būtų tinkamas tolimesniam sexo žaidimui. Patiną dulkinti netgi įdomiau: vienu metu galima varyti į šikną ir dročinti jo varpą, kartais tai šuvį netgi labai sujaudina, penis sukietėja ir susidaro mazgas. zaidziant dviese galima ir turint dideles veisles suni galima padaryt dog-sandwich: šuo varo vieną vaikiną, o jūs - šunį. tokie dalykai yra galimi ir ne naujiena.
Jai tiek daug esi pavares ir toks patyres tame reikale tai papasakok smulkiau nors keleta nuotikiu gal bus ka pasimokit ir susijaudint beskaitant Smile
avatar
Savas

Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2009-11-14

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume