išpisau sabaką

Go down

išpisau sabaką

Rašyti  meningitas on Pen. 11 16, 2012 12:18 am

nu ko čia slėpt savo nuotykius, kai galima pasidalyt.
variau į žvejybą paryčiukais rugpjūčio mėnesį, matau kažkas didelis laksto. sveiku protu pamastes nutariau, kad nebus nei vilkas, nei mangutas, arčiau prieinu - egi šuva pririštas nemažas. prie bulvių lauko pririšo šeimininkai šunį, kad šernai neitų artyn ir savo supistomis knyslėmis žemės ūkio neniokotų. šuo toks nemažas, bet iš karto pasirodė kad ne agresyvus, kaip tik toks biški zašuganas patinas. atsargiai paglosčiau, nesibaido, bet ir už savą nepriima. tada daviau jam buterbrodą, kurį turėjau. nu pusė pakramtė, bet matos nealkanas. Tada patampiau jį už varpos, bet varpa visai nesukietėjo. tada blet pajėmis gausiai sviesto nuo antro šumuštiako jam gausiai sutepiau analą ir pravariau lig pačių kiaušų.
stenėjo biški, bet svarbu, kad dantų nešiepė...galima buvo ir kitaip paišdykaut, ale nerizikavau, nes už kokio 200 m. šeimininkų namai, gali užtikt šunelį su mano pimpalu jo analinėj. po savaitės jį padariau tokiu pat būdu ir dar sugebėjau jam varpą pastatyt ir nuliet tuo metu, kai tratinau jį. o vat trečią kaertą nepavyko išpist, nes nukasė bulves ir šunį paėmė iš tos vietos ir prisirišo kieme.

meningitas

Pranešimų skaičius : 95
Join date : 2009-12-31

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: išpisau sabaką

Rašyti  nesvarbu123 on Kv. 05 29, 2014 5:23 pm

Tau pasiseke bent du kartus papist gavai. O nenoretum su kuo kitu pasipist ar tik ispist? Butu gera ideja, jai nenori tai nenori

nesvarbu123

Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2014-05-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume