Laikas permainoms

Go down

Laikas permainoms

Rašyti  Hesi on Kv. 02 07, 2013 8:11 pm

Šį forumą buvau radusi senai, bet užsiregistruoti kažkaip nekildavo ranka. Pirmas įspūdis čia užsukus tikrai susidarė, jog čia renkasi žmonės, kurie nori pasidalinti savo patirtimi, pasisemti jos iš kitų, tad apsidžiaugiau radusi šį forumą, bet ilgą laiką stebint tapo akivaizdu, jog čia labiau interesantų, o ne propaguotojų forumas. Registruotų narių nemažai, o tų kurie galėtų kažką papasakoti, kažkuo pasidalinti iš patirties, vienetai. Tik vienas kitas asmuo bent jau iš visko sprendžiant yra kažką bandęs praktikoje.
Ko gero dar ilgai nebūčiau čia užsiregistravusi, jei ne pastaroji vartotojo Erique palikta žinutė. Visu 100 proc. palaikau išdėstytas mintis ir dar daug ką galėčiau papildyti nuo savęs. Būtent ši žinutė privertė registruotis ir pranešti tiems, kurie tikrai tuo domisi ir praktikuoja, jog jie ne vieni. Suvokiau, kad jei mes visi tik skaitysim, tai vargu ar aplamai šis forumas kada nors atgis. Pastebėjau, kad jei kažkas ir pasidalino savo istorija, tai kažkaip po to nieko iš tų žmonių nebegirdėti. Kodėl, tiesiai šviesiai bei aiškiai parašė Erique ir tikrai manau, kad niekam nepatinka bendrauti pačiam su savimi, gaišti savo laiką rašant savo istorijas, kai rašai ne bendraminčiams, bet plačiajai skaitytojų auditorijai. Pažiūrėkite į istorijų peržiūrų kiekį, panašu, kad skaityti daug kas skaito, tuo besidominčių netrūksta, tai kodėl tada forumas merdi?
Tikiuosi mano pavyzdžiu paseks ir kiti asmenys, tie, kurie turi realios praktikos, nuolat praktikuoja ar tikrai nori išbandyti, pasirengę eiti šiuo keliu, bet tiesiog neturi tam galimybių, tie kurie kaip ir aš, stebėjo šį forumą, bet niekada nesiregistravo. Kviečiu visus prisijungti ir manau bendromis pastangomis tikrai subursime tikslinę šio forumo publiką, kur dominuos bendravimas tų žmonių, kurie turi ką pasakyti, o ne tik fantazuoti prisižiūrėjus video internete.
Forumo tikslas manau turi būti suburti bendraminčius, tad pasinaudodama proga pateiksiu keletą rekomendacijų forumo administratoriams, kurie manau tikrai padėtų šį forumą prikelti:
1. Panaikinkite skiltis „Ieško vaikinai“, “Ieško merginos“ ir pan.
Suprantu, kad daugumai vaikinų tokia skiltis atrodo labai reikalinga, nes daug kas tikisi, kad gal netyčia atsilieps kas, bet būkite realistais. Merginų čia vienetai ir vargu ar kuriai reikia jūsų pagalbos. Tikrai nei viena netrykšta noru, kad jūs stebėtumėte kaip ji tuo užsiiminėja. Jei mergina išbandė ir praktikuoja, nereiškia, jog ji bėgs ieškoti kažko kas įvertintų jos pasiekimus. Ji tai darys ir toliau, viena ir be jūsų pagalbos. Jei norės su kuo nors apie tai pakalbėti, pasidalinti mintimis, tai ir be skelbimo susiras bendraminčių, jei forumas bus skirtas ne paieškoms, o bendravimui, tai diskutuos ir čia.
Jei mergina nebandė, bet norėtų išbandyti, norėtų pradėti tokią praktiką, vėl gi ji pati tai padarys su laiku ir be jūsų pagalbos. Jei norės, susiras žmonių su patirtimi, iš kurių gaus realią informaciją, patarimus o gal net pagalbą, o ne puls stačia galva atsakyti į pirmą pasitaikiusį kažkieno skelbimą, kurio turinys savaime pasako, kad tiesiog kažkoks mažvaikis ar šiaip atsiprašant anonistas, be jokios patirties, praktikos, prisižiūrėjęs internete video, trokšta pamatyti viską realiai.
Tai ne koks eilinis seksas. Pradėti būna sunku, nes visų pirma tenka perkopti psichologinį barjerą ir tai ko gero vienas iš paprastesnių dalykų. Pirmoji ir tolimesnė praktika tikrai nėra lengva, ne tiek fizine, kiek psichologine prasme. Pradedant gal ir ne prošal būtų kažkieno padrąsinimas, pamatyti viską praktikoje dar prieš išbandant, turėti kažką su kuo galėtum pasikalbėti, jaustis ne vienai, bet deja tokių galimybių nelabai kas turi. O jei mergina kažko ir ieškotų, tai tikrai ne vaikino, susirastų greičiau bendramintę merginą, jei drąsesnė gal ir porą, bet tikrai ne nepažystamą vaikiną.
Užsiiminėti bandymais galima nebent poroje, kai abu pasiryžę tokioms atrakcijoms, abu vienas kitą gerai pažysta ir visu 100 proc. vienas kitu pasitiki, o ne atsakius į skelbimą su pirmu pasitaikiusiu, kuris neturi jokių praktinių žinių.
Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad pradžia tikrai buvo sunki, kankino vidinis nerimas, baiminausi, kad niekas apie tai nesužinotų, kas kart tuo užsiimdama visada įvertindavau visas aplinkybes, imdavausi visų saugumo, konfidencialumo priemonių. Nerimas persekiojo visur. Net išvedus šunį į lauką, kai pro šalį praeidavo koks vyras, pasižiūrėdavo į mane, augintinį iš karto viduje užvirdavo mintys, kad tas žvilgsnis reiškia, jog tas žmogus supranta, kuo aš užsiimu su savo augintiniu. Nekalbu jau apie kaimynus, su kuriais tik pasisveikindavau ir nerdavau kuo tolyn ar aplamai vengdavau susidūrimų, nes atrodydavo, kad šitie ne tik žino, bet gal ir bando susekti, klausosi už durų, kai tu tuo užsiimi, klausosi prie sienų prikišę ausis ir pan. Paranoja būdavo, tad kai tuo užsiimdavau, būtinai įsijungdavau muziką, nes jos fone tikrai niekas nieko neišgirs. Tai ne šiaip seksas, todėl pradžioje ta panika tikrai buvo ir mąstyti apie kažkieno dalyvavimą kartu, net minties nebūdavo, o juo labiau žmogaus iš interneto. Užsiregistravau keliuose užsienio forumuose, kas be ko savo valstybės nenurodžiau, nes nesinorėjo, kad rastų mane kas iš tautiečių, nes panaršius ir pamačius kas vyksta Lietuvoje, suvokiau, kad vyrai ieško tokių merginų vien dėl savo interesų tenkinimo, o sulaukti krūvos laiškų iš jų, jei jie mane rastų net kitų šalių forumuose, tikrai nesinorėjo. Nebuvo lengva ir tuose forumuose, vis gi dominuoja vyrai, bet susiradau tuose forumuose bendraminčių, kur žmonės kur kas laisviau apie tai kalba, propaguoja ir kuo labiau su jais bendravau, juo labiau su laiku viskas dingo, pradėjau gyventi be jokios baimės ir panikos. Teko sudalyvauti net viename organizuotame susitikime Lenkijoje. Drąsiai galiu pasakyti, jog ir kitose šalyse taip pat niekas oficialiai nesiafišuoja, per skelbimus atrakcijų neieško, o tiesiog susibendrauja su žmonėmis ir susitinka tik su tais, su kuriais verta susitikti.
Suvokite, jog tai nėra kasdienybė. Daug kam atrodo jei jau tai praktikuoji, tai nieko kito ir neveiki, diena dienon tik tuo ir užsiimi. Tikrai ne, viskas gyvenime lieka kaip buvę, bendrauji su žmonėmis kaip bendravusi, vaikštai ir į susitikimus ir vakarėlius ir kas be ko gyvenime yra ir vyrų, o augintinis, tai jau kai norisi ir turi tam laiko šiam ištvirkusiam pasimėgavimui.
Būtent dėl to ką įvardinau, atsisakius forume tokių dalykų kaip skelbimų su paieškomis ir padarius kur kas lankstesnį forumą bendravimui, gal kažkas ir pas mus pasikeistų.
2. Kam iš vis reikia „Media“ dalies. Tikrai niekas ten nieko netalpins, bent jau kol kas. Ir dabar ką matome, kas ir ką ten talpina, o gi bet ką. Pvz.: „Įvairios zoo foto“ – kam jos įdomios? Nori ne forumo o porno pasižiūrėti, prašom pilnas internetas, palik šį puslapį tikslinei grupei bendravimui.
Nelabai išsivaizduoju dabar savęs, kad imčiau ir įkelčiau savo foto su savo augintiniu. Per mažas bažnytkaimis Lietuva, to betrūko, kad koks bendradarbis, pažystamas ar giminaitis netyčia užtiktų. Jei kas nori įsidėti savo foto, tai prašom, talpink jas prie savo profilio – prie kurio taip pat reikia padirbėti, nes dabar ne profilis, o kažkokia parodija. Patalpini foto prie profilio ir kas be ko turi būti privatumo nustatymai. Nereiškia, kad bet kas galės žiūrinėti. Kam reikės, tam galima ir suteikti tokią prieigą.
Taip pat profilyje numatykite ir atskirą grafą augintiniui, kur galima būtų ir apie jį parašyti ir foto įkelti ir vėl gi, viskas turi likti privatu, nes kaip ir sakiau, tai nėra šiaip seksas, o ir paprastuose sekso pažinčių puslapiuose yra galimybė slėptis, tad ką jau kalbėti apie tai, jog čia tai turi būti.
3. Išplėsti forumą reikia. Šiuo metu ką turime, tik Istorijos ir t.t..
Aš linkusi bendrauti, diskutuoti įvairiomis temomis. Noriu sukurti kokią nors temą ir sužinoti nuomonę vienu ar kitu klausimu, gauti patarimų, gal kitiems patarti pagal jų klausimus ir pan. Kur šiuo metu tai padaryti?
Istorijos - skirtos istorijoms, bendrauti nelabai ten reikėtų, nes paskui niekas neatsirinks, kur istorijos, o kur bendravimas.
Pažintys, Media – mesti lauk.
Pageidavimai – šiuo metu čia kažkas kažką bandė rašyti, bet skirta kaip nurodoma „Skundai, pageidavimai, mintys adminams“.

Hesi

Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2013-02-07

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Laikas permainoms

Rašyti  sharikas on Antr. 02 12, 2013 11:50 pm

Hesi, pasirašyčiau po kiekvienu tavo žodžiu, tik situacija yra tiek kurioziška, kad čia nelabai veikia paprasti internetinio bendravimo dėsniai. Sutinku 100 proc., kad renkasi čia skaitytojai gal daugiau iš smalsumo egzotiškam sexui, bet ne todėl, kad yra tokie ar yra bandę. Žinoma, vyrukams gal būtų malonu susipažint su moterim, kuri tai išbandžiusi. pasižiūrėtų kaip į kokią iškaseną, su mintim, kad "ji tikrai duos". Taip, parašiau atvirai, nes yra dauguma mąstančių būtent taip. Aistros jaunatviškos apimti išprievartautų patys save, kai šalia nėra ko daugiau. Visgi ir tu ir aš suprantam, kad ne to norim bendravime, tikrus zoo jungia potraukis gyvūnams, bet ne kaip pakaitinis sexas. Ne todėl išdykaujama su keturkoju, kad nėra šalia "dvikojo", bet todėl, kad atiduodama jam pirmenybė.
Bet net ir tarp bandžiusių yra "tabu", moteris tarkim išdykauja su aktyviu šunim - viskas kaip ir logiška, bet tarkim kaip jaustis vaikinui, kuris taip pat santykiauja su šunim? taigi ne tik zoo, bet ir dar "žydras". Ir laiko vaikinas savo pomėgį užspaudęs po 101 užraktu, nes jei kas sužinos - šakės tau asiliuk.
Bendravimui erdvės nelieka ir dėl labai logiško veiksnio: kadangi traukia zoo, tai traukos objektas jis ir yra, su juo praleidžiamos aistringiausios valandos. Jis yra tas, kuris nedalinamas, tik sau, juo labiau jei tai aktyvus patinas. Kitas, kuris neturi - jam blogai, bet ar padėsi jam? ar būsite lygūs partneriai kai tu "turi", o ji arba jis - "ne". Na šiuo atveju "palaiminti tie, kurie turi"....
Reikia didelio pasitikejimo šiame bendravime. Nuo jo prasideda viskas... bet velgi, nereikia pamiršt, kad jungia pašnekovus ne blevyzgos ir ne bendras porno žiūrėjimas, bet kažkas labiau apšiuopiamo Smile
Dėl pažinčių ir media naikinimo - pritariu, vienu atveju tai beviltiška, kitu atveju traukia žioplius, kurių visai čia nereikia.

Hesi rašė rašo: Registruotų narių nemažai, o tų kurie galėtų kažką papasakoti, kažkuo pasidalinti iš patirties, vienetai. Tik vienas kitas asmuo bent jau iš visko sprendžiant yra kažką bandęs praktikoje.

visgi įdomu, kurie jūsų nuomone forumiečiai aprašė realias su jais nutikusias istorijas? Turiu tuo klausimu tam tikrą savo nuomonę, įdomu ar sutaps su jūsų.

sharikas

Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2009-12-04

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Laikas permainoms

Rašyti  Hesi on Tr. 05 29, 2013 10:14 pm

Pasirodo yra čia ir realių žmonių, kurie sugeba ir sakinį suregzti. Į tavo žodžius galiu atsakyti tik vienu pasakymų. Nesvarbu ar tai vyras ar moteris laikoma tai tikrai po 101 užraktu ir tai kad vyras su šuniu kaip kad tavo atveju, tikrai labai jau didelės esmės ir nebeturėtų. Skirtumo tarp vyro kuris mėgaujasi kale ir vyro kuris leidžia užlipti patinui asmeniškai nematau. Abu ištvirkę, iškrypę ir tiek, kuris labiau čia dar klausimas.
Kas dėl narių, tai gal nevardinsiu, nes manau daugumai ir taip aišku viskas.

P.S. Panašu, kad šis forumas tikrai miręs, nes nei į vieno nario išsakytus pageidavimus, komentarus nesureaguota visiškai.

Hesi

Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2013-02-07

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Laikas permainoms

Rašyti  Erique on Pen. 05 31, 2013 3:44 am

O ka pasakytumete apie nauja foruma?
Asmeniskai galeciau suorganizuoti.

Erique

Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2010-05-24
Age : 39
Miestas : Vilnius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Laikas permainoms

Rašyti  sharikas on Tr. 06 12, 2013 7:36 pm

Hesi rašo:1. Pasirodo yra čia ir realių žmonių, kurie sugeba ir sakinį suregzti.
2. Nesvarbu ar tai vyras ar moteris laikoma tai tikrai po 101 užraktu ir tai kad vyras su šuniu kaip kad tavo atveju, tikrai labai jau didelės esmės ir nebeturėtų

1. manau, kad pasižiūri daug kas, tik neradę banalios parnuchos nusivilia ir daugiau nebeužeina. Palaiminga mintis nedėliot čia visokių porno vaizdelių, kuo mažiau bereikalingų žioplių, tuo grynesnis oras. O jei kažkas užkimba, galbūt yra maža tikimybė, kad tai yra mažos bendruomenės narys Smile
2. Deja, tai tiesa. Panašu, kad situacija greitai nesikeis. O kad kažkas keistųsi, reikia pradėti nuo savęs pačių.
Hesi, jei esi moteris, brūkštelk asmeninę žinutę, norėčiau kai ką peršnekėti neviešai


Paskutinį kartą redagavo sharikas, Tr. 06 12, 2013 7:42 pm. Redaguota 2 kartus(ų)

sharikas

Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2009-12-04

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Laikas permainoms

Rašyti  sharikas on Tr. 06 12, 2013 7:39 pm

Erique rašo:O ka pasakytumete apie nauja foruma?
Asmeniskai galeciau suorganizuoti.

Manau, kad nereikia naujo forumo, dar labiau susuks galvą...kiek jau buvo tų forumų?
čia jau gal ketvirtas, neskaitant kamasutros, šis dar nėra užkrėstas spamu....dar gyvas...
didesnis lankomumas vargu ar įmanomas, jau geriau 10 adekvačių lankytojų, negu 150 snarglinų pornuškės xaliavnikų.

sharikas

Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2009-12-04

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Laikas permainoms

Rašyti  Hesi on Kv. 08 01, 2013 5:34 pm

Nesutikciau. Manau naujas forumas, su atitinkama kontrole paliktu formume kaip sakai tuos 10 asmenu, kurie realus ir praspirtu tuos 150 pornuskiu gerbeju.
Manau tiksline nors ir mazesne auditorija geriau nei pilka mase.
Siai dienai su viena mergina susipazinau, kuri taip pat domisi siuo gyvenimo budu, bet nors ja ir nukreipiau i si foruma, registruotis ji nepanoro ir tik del cia esancios publikos ir pacios forumo tustybes.
Manau realus nariai galetu si bei ta padiskutuoti ir pasirengti ne siaip, o tikslini foruma, kad ir uzdara, o i ji priimti tik rekomenduojamus asmenis, t.y. uz kuriuos kazkas laiduotu ir pan.
Vien paziurejus ir istoriju perziuru skaiciu, akivaizdu, kad sis forumas visiskai viesas, o viesumo dauguma kas propaguoja tikrai nenori, net ir istorijomis savo nesidalins, nes jos pasiekiamos laisvai visiems per paieskos sistemas, iskeliauja i kitus puslapius, o jei istorijose bus detaliu, kurios gali kazkam atskleisti asmenybe, tai to visi vengs.
Taip, kad siulau visiems aktyviems vienytis bendrai idejai ir realiam uzdaram forumui, o ne viesam.

Hesi

Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2013-02-07

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Laikas permainoms

Rašyti  zoosex1 on Pen. 08 02, 2013 1:33 pm

tai va butent del to ir nededu savo istorijos Smile

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2013-03-17

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Laikas permainoms

Rašyti  meskis on Antr. 07 04, 2017 10:01 pm

Erique rašo:O ka pasakytumete apie nauja foruma?
Asmeniskai galeciau suorganizuoti.
Jai gali padaryk nauja foruma nes cia niekas nebesilanko ir nieko neparaso

meskis

Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2014-04-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Laikas permainoms

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume